Doplňky stravy

Doplňky stravy tvoří nenahraditelnou složkou naší stravy. Bylinné tablety a extrakty, vitamíny a minerály ve vysoké kvalitě, bez přísad a konzervantů, to vše vám nabízíme jako doplněk k vašemu životnímu stylu. Nabízíme množství přírodních produktů, fytofarmak a bylinných tablet, které jsou vhodnou alternativou ke klasickým lékům. Z řady základních vitamínů a minerálů, jsou produkty řady Natures Aid, vysoce kvalitní doplňky stravy. Přírodní doplňky stravy nejsou zaměnitelné s léky. Tyto doplňky plní pouze funkci k podpůrné léčbě. I přesto nepřekračujte u nich doporučené dávkování.

Zobrazit:
Tříděno podle:

Natures aid Chróm pikolinát 200 μg, 90 tablet

Chróm přispívá  k udržení normální hladiny glukózy v krvi Fosforečnan di-vápenatý (plnidlo), mikrokrystalická celulóza (plnidlo),  chrom pikolinát,  protispékavé látky (oxid křemiči..

225 Kč Cena bez DPH: 196 Kč

Elanatura Meduňka lékařská 100 mg (extrakt), 80 tablet Novinka

Elanatura Meduňka lékařská 100 mg (extrakt), 80 tablet

Meduňka lékařská extrakt 100 mg – při nespavosti a proti stresu Doplněk stravy Meduňka lékařská (Melissa officinalis) je antioxidant, je vhodná při úzkostných stavech a stresu. Meduňka lékařská ..

249 Kč Cena bez DPH: 217 Kč

Flex Code Premium 500 ml - kloubní výživa -10%

Flex Code Premium 500 ml - kloubní výživa

Prémiová péče o klouby s kyselinou hyaluronovou a hydrolyzovaným kolagenem typu II Flex Code Premium 500 ml v novém složení s hydrolyzovaným kolagenem (typ II) obsahuje pět základních slo..

879 Kč 789 Kč Cena bez DPH: 686 Kč

Flex Code sirup 500 ml - kloubní výživa -11%

Flex Code sirup 500 ml - kloubní výživa

S obsahem nízkomolekulární kyseliny hyaluronové 50 kDa FLEX CODE® sirup 500 ml je kloubní výživa s obsahem nízkomolekulární kyseliny hyaluronové PHYLCARE XLW s molekulární váhou 50 kDa (50 kil..

759 Kč 679 Kč Cena bez DPH: 590 Kč

Fulcrum Health Novisyn Plus - kloubní výživa s kyselinou hyaluronovou, 30 sáčků

Kloubní výživa s kyselinou hyaluronovou v orální formě Novisyn Plus je kloubní výživa s obsahem 17 mg kyseliny hyaluronové + Vitamín C. Je určena k vnitřnímu, orálnímu užití. De..

630 Kč Cena bez DPH: 548 Kč

Graminex Polenal Forte - patent na prostatu, 100 tbl.

Světový patent na prostatu Doplněk stravy Polenal Forte® je světový patent v péči o prostatu od Graminex® USA a je určen pro zlepšení funkci prostaty. Polenal Forte obsahuje 500 mg extraktu žitn..

389 Kč Cena bez DPH: 338 Kč

Herba medica Bilikal - podpora žlučníku, 100 tbl.

Pro podporu činnosti žlučníku a žlučových cest Doplněk stravy Aktivní složky v Bilikal od Herba medica jsou vhodné při potížích s žlučníkem a pozitivně ovlivňují jeho činnost. Bilikal je vhodný ..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Herba medica Bronchal - dýchací cesty, 100 tbl.

Příznivě působí na dýchací systém Doplněk stravy Aktivní látky v přírodním doplňku stravy Bronchal napomáhají čistit sliznice dýchacích cest. Bronchal od Herba Medica je vhodný&nb..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Herba medica Dermal - při kožních potížích, 100 tbl.

Péče o problematickou pokožku, vlasy a nehty Dermal je přírodní produkt od Herba medica, vyroben a určen pro problémy s kůží a při kožních potížích. Obsahuje kombinaci bylin, které se osvědčily svý..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Herba medica Diabex - normalizuje hladinu krevního cukru, 100 tbl.

Normalizuje hladinu krevního cukru v těle Diabex je přírodní bylinný produkt určený k udržení hladiny krevního cukru. Doporučuje se k normalizaci hladiny cukru u diabetu typu II. Složky v produktu ..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Herba medica Edemal - při otoku, stimuluje funkci ledvin a srdce, 100 tbl.

Stimuluje funkci ledvin a zvyšuje odvodňování Edemal je přírodní produkt k udržení rovnováhy vody a soli v těle. Bylinky obsažené v produktu stimulují funkci ledvin a působí močopudně. Výsledkem to..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Herba medica Gastro - trávení a zažívání, 100 tbl.

Příznivě ovlivňuje zažívací systém a trávení Doplněk stravy Produkt Gastro od Herba medica je vyroben speciálně pro podporu trávících procesů. Aktivní složky obsažených bylin v pr..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Herba medica Ginkgo biloba 330 mg - koncentrace a paměť, 100 tbl.

Příznivě působí na koncentraci a paměť Ginkgo biloba (jinan dvoulaločný) je důležitý antioxidant. Přispívá k duševní a kognitivní činnosti, podporuje prokrvení mozku, končetin a srdc..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Herba medica Helidon - k zvýšení krevního tlaku, 100 tbl.

Zvyšuje krevní tlak, stimuluje metabolismus a tělový tonus Helidon je speciálně vyvinut pro podporu zvýšení krevního tlaku a zesílení cévních stěn. Nomáhá stimulovat metabolismus a tělový tonus, sn..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Herba medica Hepafit - regenerace jater, s ostropestřcem, 100 tbl.

Posílení jater a regenerace jaterních funkcí Hepafit od Herba medica je doplněk stravy na játra obsahující kombinaci 6 bylin, které příznivě působí na jaterní funkce. Hepafit obsahuj..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Herba medica Imu elan - imunita organismu, 100 tbl.

Posílení a zvýšení imunity organismu Doplněk stravy Imu elan od Herba medica je 100% přírodní doplněk stravy, slžen z kombinací 7 bylin, pro posílení imunitního systému a obranyschopnosti o..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Herba medica Kelp 320 mg, mořská řasa na štítnou žlázu, 60 kapslí

Vhodně působí na činnost štítné žlázy V čerstvém stavu mořská řasa kelp obsahuje okolo 100 000 mcg jódu na 1 libru váhy (445 g), zatímco v sušeném stavu je to asi 10x více. Kelp obsahuje množs..

389 Kč Cena bez DPH: 338 Kč

Herba medica Koksil - klouby a svaly, 100 tbl.

Pro zdravé klouby a svaly Doplněk stavy Koksil je kombinace bylinného složení pro podporu dobrého stavu kloubů a svalů. Obsažená Vrba bílá vhodně působí na stav kloubů a svalů. Bř..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Herba medica Koxamin - vápník, Lithothamnion Calcareum 1000 mg, 60 tbl.

Přírodní vápník z mořských řas Lithothamnion Calcareum 1000 mg Koxamin je unikátní přírodní zdroj vápníku z červených řas Irského moře - Lithothamnion Calcareum. Koxamin zlepšuje stav kostí a kloub..

395 Kč Cena bez DPH: 343 Kč

Herba medica Laktal B, laktobacily s Lactobacillus Bulgaricus, 100 tbl.

Laktobacily pro podporu střevní mikroflóry Laktal B, laktobacily od Herbamedica je probiotikum, které obsahuje bakterie Lactobacillus Bulgaricis, vhodné pro správnou funkci zažívacího traktu. ..

299 Kč Cena bez DPH: 260 Kč

Herba medica Mamofit - napětí v prsou, 100 tbl.

Snižuje pocit napětí v prsou u žen před a po dobu menstruace Doplněk stravy Mamofit je doplěk stravy od Herba medica, který je vhodný pro obnovení funkci prsních žláz (v období těhotenství a koj..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Loading...