Diabetes, cukrovka

Doplňky stravy na diabetes neboli cukrovku, které příznivě působí na regulaci krevního cukru v krvi. Diabetes mellitus, nazývaný též zkráceně diabetes či cukrovka, je onemocnění, při kterém lidský organismus není schopen udržet koncentraci krevního cukru (glukózy) v krvi v normálních mezích. Výsledkem je vyšší koncentrace glukózy v krvi, jelikož tělo má málo inzulínu, který snižuje hladinu cukru v krvi. Rozlišujeme 2 typy diabetu:

  • Diabetes mellitus 1. typu – úplný nedostatek inzulínu, pacient je závislý na léčbě inzulínem.
  • Diabetes mellitus 2. typu - relativní nedostatek inzulínu, snížená citlivost tkání na inzulín vlivem nadbytku tuku a nedostatku pohybu. Pacient je léčen dietou a tabletovými léky (tzv. perorální antidiabetika).
Přírodní doplněk stravy na udržení hladini cukru v krvi od Herbamedica - Diabex, je unikátní tím, že po delším užívání a správné dietě, podporuje regulaci krevního cukru v krvi a napomáhá jeho přirozemu snížení.


Zobrazit:
Tříděno podle:

Herba medica Diabex - hladina krevního cukru, 100 tbl.

Normalizuje hladinu krevního cukru v těle Diabex je přírodní bylinný produkt určený k udržení hladiny krevního cukru. Přírodní složky v produktu napomáhají k uvolňování insulinu ze slinivky břišní ..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Natures aid Chróm pikolinát 200 μg, 90 tablet

Chróm přispívá  k udržení normální hladiny glukózy v krvi Fosforečnan di-vápenatý (plnidlo), mikrokrystalická celulóza (plnidlo),  chrom pikolinát,  protispékavé látky (oxid křemiči..

225 Kč Cena bez DPH: 196 Kč

Loading...