Pro děti

Doplňky stravy pro děti jsou přísně kontrolované. Jejich kvalita proto musí být velmi vysoká a podíl jednotlivých složek v doplňku, nesmí překračovat uvedené normy. Z řady vitamínů a minerálů, vám nabízíme unikátní produkt jako je Vitamín D3 v kapkách pro kojence a děti od Natures Aid. Složení tohoto doplňku stravy a jeho tekutá forma je optimální pro maximální vstřebání účinných látek dítětem. Doporučuje se nepřekračovat uvedené normy na etiketě produktu.

Zobrazit:
Tříděno podle:

Natures aid KIDZ Laktobacily PRO 5, 90 g

Pro 5 (laktobacilů) - sypká směs na 30 dnů pro děti od 6 let Laktobacily PRO 5 sypká směs laktobacilů pro děti obsahuje 5 kmenů laktobacilů a 2 kmeny bifidobakterií.Sypká směs PRO 5 s obsahem ..

240 Kč Cena bez DPH: 209 Kč

Natures aid KIDZ Multivitamíny pro děti od 6 let, 150 ml

Multivitamíny a minerály pro děti od 6 let Sirup Multivitamíny a minerály pro děti KIDZ (150ml) obsahuje 14 vitamínů. Zinek a jód přispívají k normální rozpoznávací funkci u dětí od 6 do 12 le..

220 Kč Cena bez DPH: 191 Kč

Natures aid Vitamín D3 kapky pro děti (400 IU), 50ml

Vitamín D3 pro děti a kojence, kapky 50 ml Výrobek od Natures Aid Vitamín D3 pro děti ve formě kapek byl speciálně vyvinut pro kojence a děti, kojené mateřským mlékem. Je určen pro děti a..

199 Kč Cena bez DPH: 173 Kč

Loading...