Pro muže

Doplňky stravy pro muže jsou určené mužům, které pociťují příznaky s prostatou nebo chtějí zlepšit svoji sexuální aktivitu. Přírodní doplňky stravy pro muže působí na zmírnění nepříjemných pocitů při močení, uvolńují svalové napětí v dané obsalsi a působí protizánětlivě. Doporučujeme špičkový a patentovaný produkt na prostau Polenal Forte od Graminex USA a výrobky Herba medica jako je Sao Palmeto, pro udržení hladiny DHT.

Zobrazit:
Tříděno podle:

Graminex Polenal Forte - patent na prostatu, 100 tbl.

Světový patent na prostatu Doplněk stravy Polenal Forte® je světový patent v péči o prostatu od Graminex® USA a je určen pro zlepšení funkci prostaty. Polenal Forte obsahuje 500 mg extraktu žitn..

420 Kč Cena bez DPH: 365 Kč

Herba medica Sao Palmeto - Saw Palmetto 330 mg, 100 tbl.

  Saw Palmetto pro správnou funkci prostaty Produkt obsahuje sušený extrakt plodu Saw Palmetti (palmičky Serenoa Repens). Napomáhá snížovat zánět, svalovou křeč a bytnění prostaty, což usna..

379 Kč Cena bez DPH: 330 Kč

Herba medica Stearon - pohlavní aktivita mužů, 100 tbl.

Podpora pohlavní aktivity Stearon je zcela přírodního složení, určený pro podporu sexuální výkonnosti a udržení hormonální aktivity. Obsažené bylinky příznivě působí na tvorbu testosteronu. Stearon..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Loading...