Pro ženy

Doplňky stravy pro ženy jsou určené k předcházení a zmírnění menopauzálních příznaků, podporují zdraví ženy, přirozeně ovlivňují náladu a přispívají k relaxaci v napjatém období. Novinkou představuje doplněk stravy Fem Eeze od Natures Aid, který byl mezinárodně oceněn v Londýně, s obsahem heřmánku a extraktu sibiřského. Doporučujeme kombinaci několik bylinných doplňků stravy, jejichž společný účinek se tímto způsobem zvyšuje.

Zobrazit:
Tříděno podle:

Herba medica Mamofit - napětí v prsou, 100 tbl.

Snižuje pocit napětí v prsou u žen před a po dobu menstruace Doplněk stravy Mamofit je doplěk stravy od Herba medica, který je vhodný pro obnovení funkci prsních žláz (v období těhotenství a koj..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Herba medica Matrika - menstruační komfort, 100 tbl.

Pro ženy k optimální funkci pohlavního systému Matrika je produkt zcela rostlinného složení obsahující komplex bylin podporující funkce ženského reprodukčního systému. Obsažený kontryhel obecný při..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Herba medica Menofin - pro hormonální rovnováhu u žen, 100 tbl.

Normalizuje hormonální nerovnováhu v období menopauzy Menofin normalizuje hormonální nerovnováhu u žen, typickou v období menupauzy, zklidňuje nervový systém a snižuje vedlejší účinky charakteristi..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Loading...