Imunita

Doplňky stravy na imunitu jsou velmi oblíbené. Chřipka, stres nebo denní povinnosti oslabují organismus a ten je pak náchylnější k onemocnění. Přírodní doplňky stravy na imunitu, které nabízíme, mají oproti klasickým lékům tu výhodu, že je lze brát i preventivně v období, kdy je imunita nejvíce náchylná, tj. na podzim, na jaře nebo v zimě. Koncentrací několika bylinných složek, je docílen optimální efekt na váš organismus, který u standardních léků (které se používají především u akutních problémů) není výrazný. Podpoření imunity pomocí doplňku stravy, přirozenou cestou docílíte zvýšení obranyschopnosti v rizikovém období.

Zobrazit:
Tříděno podle:

Herba medica Bronchal - dýchací cesty, 100 tbl.

Příznivě působí na dýchací systém Doplněk stravy Aktivní látky v přírodním doplňku stravy Bronchal napomáhají čistit sliznice dýchacích cest. Bronchal od Herba Medica je vhodný&nb..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Herba medica Imu elan - imunita organismu, 100 tbl.

Posílení a zvýšení imunity organismu Doplněk stravy Imu elan od Herba medica je 100% přírodní doplněk stravy, slžen z kombinací 7 bylin, pro posílení imunitního systému a obranyschopnosti o..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Loading...