Kůže, ekzémy, nehty

Při ekzémech a problémech s pokožkou jsme si navykli používat krémy. Doktoři nám dokonce doporučí i kortikoidy pro zevní použití. Přesto víme, že buňky pokožky odumírají a nahrazují je nové. Pokud trpíte atopickým ekzémem a používáte pouze krémy (případně kortikoidy), tak se při použití sice zahojí stará vrstva pokožky, ale do té doby než bude nahrazena novou, která bude stejně ekzematická. Důvodem je, že tak neřešíme příčinu vzniku ekzému, ale jeho následek. Proto, péče o pokožku musí začít zvnitřku - očistou organismu, který tak podpoří zdraví a správné vyživování pokožky. Dermal od Herba medica vám pomůže při péči o pokožku, nehty a vlasy tím, že podpoří pročištění organismu a vyživování pokožky.

Zobrazit:
Tříděno podle:

Herba medica Dermal - při kožních potížích, 100 tbl.

Péče o problematickou pokožku, vlasy a nehty Dermal je přírodní produkt od Herba medica, vyroben a určen pro problémy s kůží a při kožních potížích. Obsahuje kombinaci bylin, které se osvědčily svý..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Natures aid Vitamín E olej 20000 iu 50 ml

Tekutý Vitamin E od britské společnosti Natures Aid pro denní péči o pokožku. Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Návod k použití Užívat 1ml - 2 ml denně, na ruce a obliče..

300 Kč Cena bez DPH: 261 Kč

Loading...