Srdce, prokrvení, cévy

Srdce je životně důležitým orgánem v lidském těle. Funguje jako pumpa, která když není správně natlakovaná, tak nepracuje optimálně. U lidí se tento stav projevuje různými způsoby - nízkým nebo vysokým krevním tlakem, bolestí hlavy, migrénou apod. Doplňky stravy od společnosti Herba medica, které regulují a působí na optimální krevní tlak jsou zcela bylinného složení a obsahují osvědčené kombinace, které vyrovnávají krevní tlak a mírní zmíněné vedlejší příznaky. Mezi oblíbené produkty na snížení krevního tlaku patří Presit, pro zvýšení krevního tlaku je vhodný Helidon, a pro zvýšení koncentrace je již osvědčena Ginkgo Biloba. Při potížích se zadržováním tekutin v těle je Edemal účinným doplňkem, který stimulací ledviny a pomáhá odvádět nadbytečnou vodu z těla, zároveň pomáhá srdečně-cévnmu systému v regulaci zadržování tekutin v těle.

Zobrazit:
Tříděno podle:
Herba medica Edemal - při otoku, stimuluje funkci ledvin a srdce, 100 tbl. -15%

Herba medica Edemal - při otoku, stimuluje funkci ledvin a srdce, 100 tbl.

Stimuluje funkci ledvin a zvyšuje odvodňování Edemal je přírodní produkt k udržení rovnováhy vody a soli v těle. Bylinky obsažené v produktu stimulují funkci ledvin a působí močopudně. Výsledkem to..

319 Kč 271 Kč Cena bez DPH: 236 Kč

Herba medica Ginkgo biloba 330 mg - koncentrace a paměť, 100 tbl. -10%

Herba medica Ginkgo biloba 330 mg - koncentrace a paměť, 100 tbl.

Příznivě působí na koncentraci a paměť Ginkgo biloba (jinan dvoulaločný) je důležitý antioxidant. Přispívá k duševní a kognitivní činnosti, podporuje prokrvení mozku, končetin a srdc..

319 Kč 287 Kč Cena bez DPH: 250 Kč

Herba medica Helidon - k zvýšení krevního tlaku, 100 tbl. -15%

Herba medica Helidon - k zvýšení krevního tlaku, 100 tbl.

Zvyšuje krevní tlak, stimuluje metabolismus a tělový tonus Helidon je speciálně vyvinut pro podporu zvýšení krevního tlaku a zesílení cévních stěn. Nomáhá stimulovat metabolismus a tělový tonus, sn..

319 Kč 271 Kč Cena bez DPH: 236 Kč

Herba medica Presit - snížení krevního tlaku, 100 tbl. -15%

Herba medica Presit - snížení krevního tlaku, 100 tbl.

Příznivě působí na krevní tlak, bolesti hlavy a únavu Doplněk stravy Presit od Herba medica je doplněk stravy bylinného složení. Aktivní složky vhodně působí na krevní tlak (snižuje). ..

319 Kč 271 Kč Cena bez DPH: 236 Kč

Herba medica Venikal - žilní systém, 100 tbl. -15%

Herba medica Venikal - žilní systém, 100 tbl.

Příznivě působí na činnost žilního systému Venikal od Herba medica je přírodní doplněk stravy. Oves setý podporuje kardiovaskulrní systém. Výrobek je vhodný pro podporu žilního systému. přisp..

319 Kč 271 Kč Cena bez DPH: 236 Kč

Les 3 Chênes VeinoPharm - pro pocit lehkých nohou, 42 tablet Novinka

Les 3 Chênes VeinoPharm - pro pocit lehkých nohou, 42 tablet

VeinoPharm® - pro pocit lehkých nohou Doplněk stravy Vilín a listnatec bodlinatý podporují normální činnost cévní soustavy a napomáhají k pocitu lehkých nohou Složení Složení v..

345 Kč Cena bez DPH: 300 Kč

Natures aid Omega 3 - Rybí olej, 135 kapslí -5%

Natures aid Omega 3 - Rybí olej, 135 kapslí

Přispívá k normální funkci srdce, mozku a zraku EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová) přispívají k normální funkci srdce.  Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 2..

269 Kč 256 Kč Cena bez DPH: 222 Kč

Loading...