Stres, nespavost

Za všechny nemoce může stres. Tohle už jsme všichni slyšeli, přesto nedbáme na relaxaci a uvolnění nebo na vytvoření si času pro sebe. Doplňky stravy na uvolnění a proti stresu jsou vhodné pro ty, kteří chtějí pocítit rychlý účinek koncentrované směsy bylin. Relaxa je obzvlášť vhodná k optimálnímu uvolnění v období napětí, stresu nebo zkoušek. Její příznivý vliv na nervový systém a rychlý účinek si oblíbíte a opět získáte svou psychickou pohodu. Při bolestech hlavy a návaly migrény je vhodný Migrenax, který má též uvolňující účinek, ale je vhodný primárně při bolestech hlavy nebo nespavost v důsledku toho.

Zobrazit:
Tříděno podle:
Elanatura Meduňka lékařská 100 mg (extrakt), 80 tablet Novinka

Elanatura Meduňka lékařská 100 mg (extrakt), 80 tablet

Meduňka lékařská extrakt 100 mg (Melissa officinalis extract) Doplněk stravy Meduňka lékařská (Melissa officinalis) je antioxidant, je vhodná při úzkostných stavech a stresu. Meduňka lékařská uk..

249 Kč Cena bez DPH: 217 Kč

Herba medica Migrenax - zdravý spánek a nespavost, 100 tbl. -19%

Herba medica Migrenax - zdravý spánek a nespavost, 100 tbl.

Byliny při nespavosti a bolesti hlavy Doplněk stravy Migrenax od Herba medica obsahuje kombinaci bylin, které pomáhají udržovat zdravý spánek, vyrovnat se se stresem a přispívají k opt..

319 Kč 259 Kč Cena bez DPH: 225 Kč

Herba medica Relaxa - stres a zklidnění, 100 tbl. -19%

Herba medica Relaxa - stres a zklidnění, 100 tbl.

Při stresu a vypětí nervového systému Doplněk stravy Relaxa obsahuje 6 bylin známé pro svůj příznivý vliv na nervový systém. Meduňka lékařská pomáhá udržovat m..

319 Kč 259 Kč Cena bez DPH: 225 Kč

Loading...