Stres, nespavost

Za všechny nemoce může stres. Tohle už jsme všichni slyšeli, přesto nedbáme na relaxaci a uvolnění nebo na vytvoření si času pro sebe. Doplňky stravy na uvolnění a proti stresu jsou vhodné pro ty, kteří chtějí pocítit rychlý účinek koncentrované směsy bylin. Relaxa je obzvlášť vhodná k optimálnímu uvolnění v období napětí, stresu nebo zkoušek. Její příznivý vliv na nervový systém a rychlý účinek si oblíbíte a opět získáte svou psychickou pohodu. Při bolestech hlavy a návaly migrény je vhodný Migrenax, který má též uvolňující účinek, ale je vhodný primárně při bolestech hlavy nebo nespavost v důsledku toho.

Zobrazit:
Tříděno podle:
Elanatura Meduňka lékařská 100 mg (extrakt), 80 tablet Novinka -10%

Elanatura Meduňka lékařská 100 mg (extrakt), 80 tablet

Meduňka lékařská extrakt 100 mg (Melissa officinalis extract) Doplněk stravy Meduňka lékařská (Melissa officinalis) je antioxidant, je vhodná při úzkostných stavech a stresu. Meduňka lékařská uk..

249 Kč 224 Kč Cena bez DPH: 195 Kč

Herba medica Migrenax - zdravý spánek a nespavost, 100 tbl. -10%

Herba medica Migrenax - zdravý spánek a nespavost, 100 tbl.

Byliny při nespavosti a bolesti hlavy Doplněk stravy Migrenax od Herba medica obsahuje kombinaci bylin, které pomáhají udržovat zdravý spánek, vyrovnat se se stresem a přispívají k opt..

319 Kč 287 Kč Cena bez DPH: 250 Kč

Herba medica Relaxa - stres a zklidnění, 100 tbl. -10%

Herba medica Relaxa - stres a zklidnění, 100 tbl.

Při stresu a vypětí nervového systému Doplněk stravy Relaxa obsahuje 6 bylin známé pro svůj příznivý vliv na nervový systém. Meduňka lékařská pomáhá udržovat m..

319 Kč 287 Kč Cena bez DPH: 250 Kč

Loading...