Stres, nespavost

Za všechny nemoce může stres. Tohle už jsme všichni slyšeli, přesto nedbáme na relaxaci a uvolnění nebo na vytvoření si času pro sebe. Doplňky stravy na uvolnění a proti stresu jsou vhodné pro ty, kteří chtějí pocítit rychlý účinek koncentrované směsy bylin. Relaxa je obzvlášť vhodná k optimálnímu uvolnění v období napětí, stresu nebo zkoušek. Její příznivý vliv na nervový systém a rychlý účinek si oblíbíte a opět získáte svou psychickou pohodu. Při bolestech hlavy a návaly migrény je vhodný Migrenax, který má též uvolňující účinek, ale je vhodný primárně při bolestech hlavy nebo nespavost v důsledku toho.

Zobrazit:
Tříděno podle:
Elanatura Meduňka lékařská 100 mg (extrakt), 80 tablet -24%

Elanatura Meduňka lékařská 100 mg (extrakt), 80 tablet

Meduňka lékařská extrakt 100 mg – při nespavosti a proti stresu Doplněk stravy Meduňka lékařská (Melissa officinalis) je antioxidant, je vhodná při stresu, nespavosti a při trávících potížích. M..

249 Kč 190 Kč Cena bez DPH: 165 Kč

Herba medica Migrenax - při bolestech hlavy, 100 tbl.

Při bolesti hlavy a migréně Doplněk stravy Herba medica Migrenax obsahuje kombinaci šesti bylin, které pomáhají udržovat zdravý spánek, vyrovnat se se stresem a přispívají k optimální relax..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Herba medica Relaxa - pro zdravý spánek, 100 tbl.

Pro klidný spánek a při psychickém vypětí Doplněk stravy Herba medica Relaxa obsahuje 6 bylin známé pro svůj příznivý vliv na nervový systém a podporující klidný spánek. K..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Loading...