Zažívání

Doplňky stravy na zažívání a trávení nacházejí široké uplatnění. Používají se při bolestech břicha, zácpě nebo pro zlepšení střevní mikroflóry a peristaltiky. Mezi oblíbené jsou laktobacily Laktal B (Lactobacillus Bulgaricus) od Herba medica, které jsou vhodné při používání antibiotik nebo pro zlepšení střevní mikroflóry. Produkt Gastro je osvědčený při špatném trávení, zácpě nebo bolestech břicha. Pokud chcete doplnit vlákninu ve vaši dietě, tak Pektin je vhodný i při redukčních dietách.

Zobrazit:
Tříděno podle:

Herba medica Gastro - podpora trávení a zažívání, 100 tbl.

Podporuje trávení a zažívací systém Doplněk stravy Produkt Gastro od Herba medica je vyroben pro podpou trávících procesů. Aktivní bylinné látky obsažené v produktu napomáhají: f..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Herba medica Laktal B, laktobacily s Lactobacillus Bulgaricus, 100 tbl.

Laktobacily pro podporu střevní mikroflóry Laktal B, laktobacily od Herbamedica je probiotikum, které obsahuje bakterie Lactobacillus Bulgaricis, vhodné pro správnou funkci zažívacího traktu. ..

299 Kč Cena bez DPH: 260 Kč

Herba medica Pektin - cholesterol, metabolismus, 100 tbl.

Příznivě ovlivňuje hladinu tuků Doplněk stravy Pektin od Herba medica je přírodní doplněk stravy, který příznivě působí na trávicí systém, činnost ledvin, jater a žlučníku a podporuje pocit vita..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Herba medica Spirulina 330 mg, 60 kapslí

Přírodní zdroj rostlinných bílkovin, železa, betakaroténu a vitamínů   Spirulina maxima - pomáhá posilovat obranyschopnost organismus a fyzickou výkonnost. Spirulina je z 65-71 % čistá bílk..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Natures aid Inulin, 250 g

Inulin je rozpustná vláknina, která se extrahuje z kořene čekanky. Inulín od britské společnosti Natures Aid je 100% přírodní a může být přidáván do potraviny nebo jakéholiv nápoje. Každá porce(5g) ob..

289 Kč Cena bez DPH: 251 Kč

Loading...