Herbamedica

Zobrazit:
Tříděno podle:

Herba medica Bilikal - podpora žlučníku, 100 tbl.

Pro podporu činnosti žlučníku a žlučových cest Doplněk stravy Aktivní složky v Bilikal od Herba medica jsou vhodné při potížích s žlučníkem a pozitivně ovlivňují jeho činnost. Bilikal je vhodný ..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Herba medica Bronchal - dýchací cesty, 100 tbl.

Příznivě působí na dýchací systém Doplněk stravy Aktivní látky v přírodním doplňku stravy Bronchal napomáhají čistit sliznice dýchacích cest. Bronchal od Herba Medica je vhodný&nb..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Herba medica Dermal - při kožních potížích, 100 tbl.

Péče o problematickou pokožku, vlasy a nehty Dermal je přírodní produkt od Herba medica, vyroben a určen pro problémy s kůží a při kožních potížích. Obsahuje kombinaci bylin, které se osvědčily svý..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Herba medica Diabex - hladina krevního cukru, 100 tbl.

Normalizuje hladinu krevního cukru v těle Diabex je přírodní bylinný produkt určený k udržení hladiny krevního cukru. Přírodní složky v produktu napomáhají k uvolňování insulinu ze slinivky břišní ..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Herba medica Edemal - při otoku, stimuluje funkci ledvin a srdce, 100 tbl.

Stimuluje funkci ledvin a zvyšuje odvodňování Edemal je přírodní produkt k udržení rovnováhy vody a soli v těle. Bylinky obsažené v produktu stimulují funkci ledvin a působí močopudně. Výsledkem to..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Herba medica Gastro - podpora trávení a zažívání, 100 tbl.

Podporuje trávení a zažívací systém Doplněk stravy Produkt Gastro od Herba medica je vyroben pro podpou trávících procesů. Aktivní bylinné látky obsažené v produktu napomáhají: f..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Herba medica Ginkgo biloba 330 mg - koncentrace a paměť, 100 tbl.

Příznivě působí na koncentraci a paměť Ginkgo biloba (jinan dvoulaločný) je důležitý antioxidant. Přispívá k duševní a kognitivní činnosti, podporuje prokrvení mozku, končetin a srdc..

389 Kč Cena bez DPH: 338 Kč

Herba medica Helidon - k zvýšení krevního tlaku, 100 tbl.

Zvyšuje krevní tlak, stimuluje metabolismus a tělový tonus Helidon je speciálně vyvinut pro podporu zvýšení krevního tlaku a zesílení cévních stěn. Nomáhá stimulovat metabolismus a tělový tonus, sn..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Herba medica Hepafit - regenerace jater, s ostropestřcem, 100 tbl.

Posílení jater a regenerace jaterních funkcí Hepafit od Herba medica je doplněk stravy na játra obsahující kombinaci 6 bylin, které příznivě působí na jaterní funkce. Hepafit obsahuj..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Herba medica Imu elan - imunita organismu, 100 tbl.

Posílení a zvýšení imunity organismu Doplněk stravy Imu elan od Herba medica je 100% přírodní doplněk stravy, slžen z kombinací 7 bylin, pro posílení imunitního systému a obranyschopnosti o..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Herba medica Kelp 320 mg, mořská řasa na štítnou žlázu, 60 kapslí

Vhodně působí na činnost štítné žlázy V čerstvém stavu mořská řasa kelp obsahuje okolo 100 000 mcg jódu na 1 libru váhy (445 g), zatímco v sušeném stavu je to asi 10x více. Kelp obsahuje množs..

389 Kč Cena bez DPH: 338 Kč

Herba medica Koksil - klouby a svaly, 100 tbl.

Pro zdravé klouby a svaly Doplněk stavy Koksil je kombinace bylinného složení pro podporu dobrého stavu kloubů a svalů. Obsažená Vrba bílá vhodně působí na stav kloubů a svalů. Bř..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Herba medica Koxamin - vápník, Lithothamnion Calcareum 1000 mg, 60 tbl.

Přírodní vápník z mořských řas Lithothamnion Calcareum 1000 mg Koxamin je unikátní přírodní zdroj vápníku z červených řas Irského moře - Lithothamnion Calcareum. Koxamin zlepšuje stav kostí a kloub..

395 Kč Cena bez DPH: 343 Kč

Herba medica Laktal B, laktobacily s Lactobacillus Bulgaricus, 100 tbl.

Laktobacily pro podporu střevní mikroflóry Laktal B, laktobacily od Herbamedica je probiotikum, které obsahuje bakterie Lactobacillus Bulgaricis, vhodné pro správnou funkci zažívacího traktu. ..

299 Kč Cena bez DPH: 260 Kč

Herba medica Mamofit - napětí v prsou, 100 tbl.

Snižuje pocit napětí v prsou u žen před a po dobu menstruace Doplněk stravy Mamofit je doplěk stravy od Herba medica, který je vhodný pro obnovení funkci prsních žláz (v období těhotenství a koj..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Herba medica Matrika - menstruační komfort, 100 tbl.

Pro ženy k optimální funkci pohlavního systému Matrika je produkt zcela rostlinného složení obsahující komplex bylin podporující funkce ženského reprodukčního systému. Obsažený kontryhel obecný při..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Herba medica Menofin - menopauza, pro hormonální rovnováhu , 100 tbl.

Hormonální nerovnováha v období menopauzy Aktivní bylinné látky v Menofin napomáhají udržet hormonální nerovnováhu u žen, typickou v období menopauzy. Zklidňují nervový systém a vedlejší ..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Herba medica Migrenax - při bolestech hlavy, 100 tbl.

Při bolesti hlavy a migréně Doplněk stravy Herba medica Migrenax obsahuje kombinaci šesti bylin, které pomáhají udržovat zdravý spánek, vyrovnat se se stresem a přispívají k optimální relax..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Herba medica Pektin - cholesterol, metabolismus, 100 tbl.

K udržení normální hladiny cholesterolu v krvi Doplněk stravy Pektin od Herba medica je přírodní doplněk stravy, který příznivě působí na trávicí systém, činnost ledvin, jater a žlučníku a ..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Herba medica Presit - vysoký krevní tlak, 100 tbl.

Příznivě působí na krevní tlak, při bolesti hlavy a únavu Doplněk stravy Presit od Herba medica je doplněk stravy bylinného složení. Aktivní složky vhodně působí na krevní tlak. Výrobe..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč

Herba medica Relaxa - pro zdravý spánek, 100 tbl.

Pro klidný spánek a při psychickém vypětí Doplněk stravy Herba medica Relaxa obsahuje 6 bylin známé pro svůj příznivý vliv na nervový systém a podporující klidný spánek. K..

319 Kč Cena bez DPH: 277 Kč