Herba medica Vilcacora (Kočičí dráp), 330 mg, 100 tbl.

Vilcacora je vhodná pro posílení imunitního systému

Doplněk stravy

Vilcacora (Uncaria tomentosa) neboli kočičí dráp, je jihoamerická rostlina bohatá na bioaktivní složky, které mají silný antioxidační účinek. 

Doplněk stravy Kočičí dráp od Herba medica obsahuje bylinu vilcacora, která příznivě působí na zažívací trakt. Obsažena vilcacora má vliv především na záněty žaludeční a střevní sliznice, zácpu, průjmy nebo plynatost. Vilcacora je vhodná při střevních parazitech a plísních, působí jako antioxidant a chrání celý organismus před známkami stárnutí. Bylo zjištěno, že vilcacora je účinná při zánětlivých onemocněních, astma, oparu, astmatu, žaludečních vředech a je udvádí se, že i při nádorových onemocnění.

Pravidelné užívání doplňku stravy kočičí dráp zlepšuje chronickou únavu a eliminuje vyčerpání organismu, obzvláště při nádorových onemocněních. Má silný protivirový, protibakteriální a protialergický účinek. Vilcacora velmi efektivně působí proti oparům i jiným zánětlivým onemocněním v dutině ústní. Pravidelné užívání zlepšuje záněty klubů a prostaty. Tablety jsou vhodné pro ženy v období menopauzy a také pro kuřáky.

  • Vilcacora podporuje a působí na stav kloubů.
  • Podporuje přirozenou obranyschopnost a imunitní systém.

Vilcacora je typ liánovité rostliny, kterou znali indiáni. Roste v džungli a dosahuje délky kolem 30 metrů. Kolem svých 20 let je kůra vilcacory zdřevnatělá a lze ji použít společně s kořeny pro přípravu vývarů. Existuje kolem 60 druhů této rostliny, ale pouze jednomu druhu jsou připisovány léčivé vlastnosti. 

Vilcacora obsahuje alkaloid izopteropodin, který povzbuzuje oslabený imunitní systém. Kočičí dráp je vhodný při zánětlivých onemocněních, oparu anebo při žaludečních vředech. Rostlině se připisují i protirakovinné účinky. 

Bylina vilcacora by se neměla užívat v případě transfuze krve nebo užívání krevních preparátů, neměli by ji také užívat kojící matky a těhotné ženy, hemofylici, děti do tří let, osoby, které si aplikují inzulín, osoby trpící cukrovkou I. typu a také osoby prodělávající hormonální terapii. V těchto případech užívání produktu konzultujte s lékařem.

Obsahuje

  • 330 mg, Kočičí dráp (Vilcacora, Uncaria tomentosa) - kůra

Dávkování

1 tableta 1-3x za den.

Balení

100 tablet

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Herba medica Vilcacora (Kočičí dráp), 330 mg, 100 tbl.

Přírodní doplněk stravy

Rostlinné a bylinné složení
 

Zakoupíte v lékárnách Pilulka

  • Výrobce: Herbamedica
  • EAN: 3800201610490
  • Dostupnost: Skladem
  • 389 Kč
  • Cena bez DPH: 338 Kč
Loading...