Herba medica Vilcacora (Kočičí dráp), 330 mg, 100 tbl.

Pro posílení imunitního systému

Doplněk stravy

Vilcacora (Uncaria tomentosa) neboli Kočičí dráp, je jihoamerická rostlina bohatá na bioaktivní složky, které mají silný antioxidační účinek. 

Doplněk stravy Kočičí dráp od Herba medica příznivě působí na zažívací trakt. Obsažena Vilcacora má vliv především na záněty žaludeční a střevní sliznice, zácpu, průjmy nebo plynatost. Vilcacora je vhodná při střevních parazitech a plísních, působí jako antioxidant a chrání celý organismus před známkami stárnutí. Bylo zjištěno, že vilcacora je účinná při zánětlivých onemocněních, astma, oparu, astmatu, žaludečních vředech a je udvádí se, že i při nádorových onemocnění.

Pravidelné užívání doplňku stravy Vilcacora (Kočičí dráp) zlepšuje chronickou únavu a eliminuje vyčerpání organismu, obzvláště při nádorových onemocněních. Má silný protivirový, protibakteriální a protialergický účinek. Velmi efektivně působí proti oparům i jiným zánětlivým onemocněním v dutině ústní. Pravidelné užívání zlepšuje záněty klubů a prostaty. Tablety jsou vhodné pro ženy v období menopauzy a také pro kuřáky.

  • podporuje a působí na stav kloubů
  • přirozenou obranyschopnost - imunitní systém

Bylinu Vilcacora by se neměla užívat v případě transfuze krve nebo užívání krevních preparátů, neměli by ji také užívat kojící matky a těhotné ženy, hemofylici, děti do tří let, osoby, které si aplikují inzulín, osoby trpící cukrovkou I. typu a také osoby prodělávající hormonální terapii. V těchto případech užívání Vilcacory konzultujte s lékařem.

Obsahuje

  • 330 mg, Kočičí dráp (Vilcacora, Uncaria tomentosa) - kůra

Dávkování

1 tableta 1-3x za den.

Balení

100 tablet

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Herba medica Vilcacora (Kočičí dráp), 330 mg, 100 tbl.

Přírodní doplněk stravy

Rostlinné a bylinné složení
 

Zakoupíte v lékárnách Pilulka

  • Výrobce: Herbamedica
  • EAN: 3800201610490
  • Dostupnost: Skladem, odesláno do 24 hodin
  • 389 Kč
  • Cena bez DPH: 338 Kč
Loading...