Herba medica Spirulina 330 mg, 60 kapslí

Přírodní zdroj rostlinných bílkovin, železa, betakaroténu a vitamínů

 

Spirulina maxima - pomáhá posilovat obranyschopnost organismus a fyzickou výkonnost. Spirulina je z 65-71 % čistá bílkovina, která obsahuje všechny esenciální aminokyseliny. Tato bílkovina je pětkrát lépe stravitelná než bílkoviny z masa či ze sóji. Spirulina obsahuje jako všechny řasy i vitamín B12 (ale zřejmě pouze v pasivní, tedy nevyužitelné formě), dále vitamíny A, E, esenciální mastné kyseliny a řadu enzymů, které pomáhají při trávení. Spirulina roste v zásaditých vodách a z nich vstřebává chelatované minerální látky, hlavně draslík, vápník, zinek, železo, magnézium, mangan, selen a fosfor. Její další významnou složkou je chlorofyl, který odstraňuje z těla jedovaté látky, čistí játra, zamezuje tvorbě zubního kazu a podporuje obnovu sliznic.

Spirulina má pozitivní účinky na stabilizaci krevního cukru - je proto vhodná pro diabetiky. Chlorofyl i kyselina listová pomáhají při chudokrevnosti a jaterních onemocněních. Studie prokázala, že 2 gramy spiruliny denně dokázalo vyléčit žaludeční vředy, tím, že na podrážděné žaludeční sliznici se vytvářel chlorofylový povlak.

Spirulina je vhodná pro redukční dietu. Má nízký obsah kalorií (dvě kalorie na tabletu), rychle se vstřebá, zvýší hladinu cukru v krvi, a tím zabrání hypotalamu vysílat z mozku signály hladu. Bílkovina spiruliny obsahuje velké množství fenylalaninu, který působí jako přenašeč nervových impulsů v mozku. Výsledkem je regulace chuti k jídlu, bdělosti, hladiny energie a nálady. Nejenže se potlačuje chuť k jídlu, zlepšuje se také celková nálada.

  • vhodná k podpoře krvetvorby, při fyzické a psychické únavě a stresu
  • zlepšuje střevní mikroflóru, podporuje činnost ledvin a jater, ovlivňuje hladinu cholesterolu. Je vhodná jako ochrana před vznikem osteoporózy
  • příznivě působí na obranný systém, k celkové regeneraci organismu. Pomáhá kontrolovat tělesnou váhu.

Obsahuje

Jedna tableta obsahuje:

 

  • 330 mg, Spirulina maxima - modro-zelená sladkovodní řasa. Pomáhá posilovat obranyschopnost organismus a fyzickou výkonnost.

 

Doporučená denní dávka

2 tablety 1-2x za den v průběhu jídla.

Balení

60 kapslí

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Herba medica Spirulina 330 mg, 60 kapslí

Přírodní doplněk stravy

Rostlinné a bylinné složení
 

Zakoupíte v lékárnách Pilulka

  • Výrobce: Herbamedica
  • EAN: 3800201610599
  • Dostupnost: Skladem, odesláno do 24 hodin
  • 319 Kč
  • Cena bez DPH: 277 Kč
Loading...