Herba medica Shi take (shiitake) 300 mg - detoxikace organismu, 100 tbl.
  • Herba medica Shi take (shiitake) 300 mg - detoxikace organismu, 100 tbl.

Herba medica Shi take (shiitake) 300 mg - detoxikace organismu, 100 tbl.

389,00 Kč
S DPH

Množstevní slevy

Počet Cena Ušetříte
2 369,55 Kč Celkem až 38,90 Kč
4 350,10 Kč Celkem až 155,60 Kč
Počet
Skladem

  • Zdarma nad 1500 Kč
    Zdarma nad 1500 Kč
  • Dárky k objednávce
    Dárky k objednávce

Shiitake podporuje vylučování toxických látek z organismu

Doplněk stravy

Shi Take od Herba medica je doplněk stravy s obsahem čínské houby shiitake. Je vhodné ji brát při chronickém únavovém syndromu, po chemoterapii a radioterapii, při práci ve znečištěném prostředí.

Houba shiitake má poměrně pevnou strukturu buněk, což je dáno v důsledku vysokého obsahu polysacharidů. Je velmi bohatá na potřebné esenciální aminokyseliny, minerální látky i vitamíny skupiny B a také provitamín D2. Dalšími látkami, které je možné najít v shiitake jsou např. purinový alkaloid eritadenin, polysacharidy ‒ beta glukany, kam se řadí lentinany aj. Dlouhodobým testováním bylo zjištěno, že 30% je pro terapeutické účely optimální. Nižší koncentrace (10%) je méně účinná, vyšší koncentrace (40%) je vždy na úkor ostatních účinných látek a dochází k posunu účinku konkrétní houby. Polysacharidy jsou aktivní látkou s podpůrnými účinky u houby shiitake. Polysacharid, který je obsažen v shiitake se nazývá lentinan. Lentinan má různé vlastnosti - napomáhá oslabené imunitě, je vhodný při artritidě, působí protirakovinně, hlídá cholesterol, působí proti únavě a mírní příznaky při otravě houbami.

Shiitake je dřevokazná stopkovýtrusá houba rostoucí na spadaných stromech či pařezech. V Japonsku rozeznávají dva typy houby shiitake, více ceněný donko s uzavřeným kloboučkem a koshin, který má klobouček otevřený. V dnešní době se shiitake houby pěstují komerčně v kontrolovaných pěstírnách, neboť poptávka po nich je obrovská. První zmínky o shiitake pocházejí z období před 2000 lety v dílech čínské medicíny.

Obsahuje

  • 300 mg, sušená plodnice Shiitake (Lentinus edodes) – pomáhá zlepšit přirozenou obranyschopnost, má příznivý vliv na hladinu cholesterolu, má příznivé účinky při nachlazení.

Dávkování

1x-3x za den 1 tabletu. Děti od 6 let: 1 tabletu za den.

Upozornění

Výrobek není určen pro děti do 6 let. Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte v suchu. Není určeno jako náhrada pestré stravy!

Balení

100 tablet

3800201610476

Parametry

SKU
HM0024

Specifické reference

Nový produkt

Mohlo by vás také zajímat