Herba medica Vilcacora (Kočičí dráp), 330 mg, 100 tbl.
  • Herba medica Vilcacora (Kočičí dráp), 330 mg, 100 tbl.

Herba medica Vilcacora (Kočičí dráp), 330 mg, 100 tbl.

389,00 Kč
S DPH

Množstevní slevy

Počet Cena Ušetříte
2 369,55 Kč Celkem až 38,90 Kč
4 350,10 Kč Celkem až 155,60 Kč
Počet
Skladem

  • Zdarma nad 2500 Kč
    Zdarma nad 2500 Kč
  • Dárky k objednávce
    Dárky k objednávce

Vilcacora je vhodná pro posílení imunitního systému

Doplněk stravy

Vilcacora (Uncaria tomentosa) neboli kočičí dráp, je jihoamerická rostlina bohatá na bioaktivní složky, které mají silný antioxidační účinek. 

Doplněk stravy Kočičí dráp od Herba medica obsahuje bylinu vilcacora, která příznivě působí na zažívací trakt. Obsažena vilcacora má pozitivní vliv především na záněty žaludeční a střevní sliznice, zácpu, průjmy nebo plynatost. Vilcacora je vhodná při střevních parazitech a plísních, působí jako antioxidant a chrání celý organismus před známkami stárnutí. Bylo zjištěno, že vilcacora je účinná při zánětlivých onemocněních, astma, oparu, astmatu, žaludečních vředech a je udvádí se, že i při nádorových onemocnění.

Pravidelné užívání doplňku stravy kočičí dráp zlepšuje chronickou únavu a eliminuje vyčerpání organismu. Má silný protivirový, protibakteriální a protialergický účinek. Vilcacora napomáhá při oparů i u jiných zánětlivých onemocnění. Pravidelné užívání napomáhá při zánětech kloubů a prostaty.

  • Vilcacora podporuje a působí na stav kloubů.
  • Podporuje přirozenou obranyschopnost a imunitní systém.

Vilcacora je typ liánovité rostliny, kterou znali indiáni. Roste v džungli a dosahuje délky kolem 30 metrů. Kolem svých 20 let je kůra vilcacory zdřevnatělá a lze ji použít společně s kořeny pro přípravu vývarů. Existuje kolem 60 druhů této rostliny, ale pouze jednomu druhu jsou připisovány léčivé vlastnosti. 

Vilcacora obsahuje alkaloid izopteropodin, který povzbuzuje oslabený imunitní systém. Kočičí dráp je vhodný při zánětlivých onemocněních, oparu anebo při žaludečních vředech. Rostlině se připisují i protirakovinné účinky. 

Bylina vilcacora by se neměla užívat v případě transfuze krve nebo užívání krevních preparátů, neměli by ji také užívat kojící matky a těhotné ženy, hemofylici, děti do tří let, osoby, které si aplikují inzulín, osoby trpící cukrovkou I. typu a také osoby prodělávající hormonální terapii. V těchto případech užívání produktu konzultujte s lékařem.

Obsahuje

  • 330 mg, Kočičí dráp (Vilcacora, Uncaria tomentosa) - kůra

Dávkování

1 tableta 1-3x za den.

Balení

100 tablet

Upozornění

Výrobek není určen pro děti. Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte v suchu. Není určeno jako náhrada pestré stravy!

3800201610490

Parametry

SKU
HM0028

Specifické reference

Nový produkt

Mohlo by vás také zajímat