• Sleva
 • 10%
Herba medica Vilcacora (Kočičí dráp), 330 mg, 100 tbl.
 • Herba medica Vilcacora (Kočičí dráp), 330 mg, 100 tbl.

Herba medica Vilcacora (Kočičí dráp), 330 mg, 100 tbl.

350,10 Kč
389,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

 • Zdarma nad 1500 Kč
  Zdarma nad 1500 Kč
 • Dárky k objednávce
  Dárky k objednávce

Vilcacora (Uncaria tomentosa)

Doplněk stravy

Vilcacora (Uncaria tomentosa) neboli kočičí dráp, je jihoamerická rostlina bohatá na bioaktivní složky, které mají silný antioxidační účinek. 

Doplněk stravy Kočičí dráp od Herba medica obsahuje bylinu vilcacora, která příznivě působí na zažívací trakt, stav kloubů a imunitní systém. Vilcacora má pozitivní vliv především na záněty žaludeční a střevní sliznice, zácpu, průjmy nebo plynatost. Bylo zjištěno, že vilcacora je účinná při zánětlivých onemocněních, oparu, astmatu, žaludečních vředech a udvádí se, že i při nádorových onemocnění.

Pravidelné užívání doplňku stravy kočičí dráp (Cat's claw) zlepšuje chronickou únavu a eliminuje vyčerpání organismu. Rostlina má silný protivirový, protibakteriální a protialergický účinek. Vilcacora napomáhá při oparů i u jiných zánětlivých onemocnění. Pravidelné užívání napomáhá při zánětech kloubů a prostaty.

Vlastnosti

 • Vilcacora podporuje a působí na stav kloubů.
 • Podporuje přirozenou obranyschopnost a imunitní systém.

Vilcacora obsahuje alkaloid izopteropodin, který povzbuzuje oslabený imunitní systém. Vilcacora by se neměla užívat v případě transfuze krve nebo užívání preparátů na ředění krve, neměli by ji také užívat kojící matky a těhotné ženy, hemofylici, děti, osoby, které si aplikují inzulín, osoby trpící cukrovkou I. typu a také osoby prodělávající hormonální terapii. V těchto případech užívání produktu konzultujte s lékařem.

Obsahuje

 • 330 mg, Kočičí dráp (Vilcacora, Uncaria tomentosa) - kůra

Dávkování

1 tableta 1-3x za den.

Balení

100 tablet

Upozornění

Výrobek není určen pro děti. Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte v suchu. Není určeno jako náhrada pestré stravy!

3800201610490

Parametry

SKU
HM0028

Specifické reference

Nový produkt