• Sleva
Herba medica Vilcacora (Kočičí dráp), 330 mg, 100 tbl.
  • Herba medica Vilcacora (Kočičí dráp), 330 mg, 100 tbl.

Herba medica Vilcacora (Kočičí dráp), 330 mg, 100 tbl.

289,00 Kč
389,00 Kč
S DPH

✔ 100% přírodní složení
✔ Vilcacora podporuje normální stav kloubů
✔ Podporuje přirozenou obranyschopnost
✔ 330 mg vilcacora v 1 tabletě
✔ Balení na 35-50 dní

Počet
Skladem

  • Zdarma nad 1500 Kč
    Zdarma nad 1500 Kč
  • Dárky k objednávce
    Dárky k objednávce

Doplněk stravy

Vilcacora (Uncaria tomentosa) neboli kočičí dráp, je jihoamerická rostlina bohatá na bioaktivní složky, které mají silný antioxidační vlastnosti. 

Kočičí dráp od Herba medica obsahuje bylinu vilcacora, která příznivě působí na zažívací trakt, stav kloubů a imunitní systém. Vilcacora se v tradiční medicíně používá především na záněty žaludeční a střevní sliznice, zácpu, průjmy nebo plynatost. Je vhodná při zánětlivých onemocněních nebo oparu.

Užívání doplňku stravy kočičí dráp (Cat's claw) napomáhá při chronické únavě a eliminuje vyčerpání organismu, je vhodný při zánětech kloubů. Rostlina má silný protivirový, protibakteriální a protialergický účinek.

Vlastnosti

  • ✔ Vilcacora podporuje normální stav kloubů
  • ✔ přirozenou obranyschopnost a imunitní systém

Vilcacora (kočičí dráp) obsahuje alkaloid izopteropodin, který povzbuzuje oslabený imunitní systém. Vilcacora by se neměla užívat v případě transfúze krve nebo v případě užívání preparátů na ředění krve (warfarin). Neměli by jí také užívat kojící matky a těhotné ženy, hemofylici, děti, osoby, které si aplikují inzulín, osoby trpící cukrovkou I. typu a také osoby prodělávající hormonální terapii. V těchto případech užívání produktu konzultujte s lékařem.

Obsahuje

330 mg Kočičí dráp (Vilcacora, Uncaria tomentosa-kůra)

Dávkování

1 tableta 1-3x denně

Balení

100 tablet

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy! Ukládat mimo dosah dětí! Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekročit doporučené denní dávkování! Nevhodné pro osoby se zvýšenou citlivosti na jednotlivé složky.

Prodávající

ELANATURA s.r.o.

3800201610490

Specifické reference

Nový produkt