Les 3 Chênes MinciNov, přeměna tuků 60 tablet

385,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma
 • Slevy a dárky
  Slevy a dárky
 • Podpora 24/7
  Podpora 24/7

Podpora přeměny tukových tkání

Doplněk stravy – tablety na hubnutí s kapsaicinem

MinciNov je doplněk stravy na hubnutí a patent od francouzské laboratoře Les 3 CHÊNES podporující přeměnu tukových tkání.

V těle existují dva typy tukových tkání tvořeny různými druhy adipocytů (tukovými buňkami). Bílé tukové tkáně jsou nejběžnější a akumulují se, když nabíráme hmotnost. Jsou poměrně neaktivní a působí jako sklad energie.

Béžové a hnědé tukové tkáně jsou velmi aktivní a hrají roli při udržení tělesné teploty, využívají energii ze stravy pro generování tepla. Pokud tělo produkuje béžové nebo hnědé tukové tkáně, napomáhá tak „spalovat“ kalorie a následně udržovat svou váhu a tvarovat tělo.

NEOPUNTIA® – patentovaná látka Neopuntia je získaná z opuncie (nopál), obsahující rozpustná a nerozpustná vlákna, které mají lipofilní schopnosti (afinitu k tukům). Fyzická interakce mezi sloučeninou Neopuntia a tuky způsobuje redukce absorpci tuků žaludkem. Tato klinicky prokázána interakce omezuje fragmentaci tukových molekul na menší molekuly, formované pankreatickou lipázou. Několik klinických studií poukazují, že tato interakce omezuje biologickou dostupnost tuků a zvyšuje jejich vylučování. Studie z roku 2007 demonstruje, že látka Neopuntia má také pozitivní účinek na rovnováhu hladinu lipidů, může umožnit redukci hladiny LDL, triglyceridů a zvýšit hladinu HDL a následně omezit kardiovaskulární rizika.

Vlastnosti a schválená tvrzení dle EU

 • Opuncie (Opuntia ficus indica) podporuje kontrolu tělesné hmotnosti, tuků a metabolismus glukózy.
 • Rozmarýn – působí jako antioxidant.
 • Extrakt z chilli papričky (capsaicin) – kapsaicin podporuje metabolismus sacharidů a lipidů, napomáhá omezit příjem kalorií, působí termogenicky a tím podporuje výdej energie.

Dávka v 4 tabletách
Extrakt z rozmarýnu   900 mg
Opuncie   200 mg
Brukev černá   200 mg
Sladká máta   200 mg
Extrakt z hřebíčku   100 mg
Extrakt z pomerančovníku hořkého   100 mg
Extrakt z mučenky   100 mg
L-Carnitine   68,2 mg
Extrakt z chilli papričky (capsaicin)   22,5 mg
Vápník 15 %* 120 mg
Vitamín B1 15 %* 0,165 mg
Vitamín B2 15 %* 0,21 mg
Vitamín B3 15 %* 2,4 mg
Vitamín B5 15 %* 0,9 mg
Vitamín B6 15 %* 0,21 mg
Vitamín B8 15 %* 7,5 μg
Vitamín B12 15 %* 0,375 μg

*Doporučená denní dávka-DDD%

Dávkování

4 tablety 1x denně, zapít vodou.

Upozornění

Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy a v případě léčbě s vysokým krevním tlakem. Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte v suchu a v chladu, mimo dosah světla. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Zvýšený příjem může mít projímavé účinky. Nepřekročit doporučené denní dávkování!

Balení

60 tablet po 1 g

Hmotnost

60 g

Výrobce

Les 3 CHÊNES® Laboratories, Villechenève – France

Distribuce

ELANATURA s.r.o.

Více na www.mincinov.cz

3525722019989

Specifické reference

Mohlo by vás také zajímat