Zpět na předešlou stránku

Polenal Forte™

s Graminex™ Flower Pollen Extract G63™
doplněk stravy na podporu funkci prostaty

Doplněk stravy na prostatu Polenal Forte™ obsahuje patentovaný extrakt Graminex™ Flower Pollen Extract G63 (extrakt z žitných pylových zrn). Na rozdíl od ostatních extraktů, nejsou při metodě extrakce použity látky, které v konečném produktu zůstávají. Extrakt nese označení non-sovent (bez přísad a rozpouštědel).

Graminex Flower Pollen Extract G63™ je standardizovaný produkt, který splňuje přesné specifikace pro obsah fytosterolů a aminokyselin v každé tabletě. Je vyroben použitím vodou rozpustného extraktu G60™ Flower Pollen Extract a v tucích rozpustných částic žitných zrn, s názvem GFX™ Flower Pollen Extract, patentované látky od Graminex USA. Extrakt G60™ obsahuje standardizovanou část aminokyselin a extrakt GFX™ obsahuje standardizovanou část fytosterolů. Tyto dvě složky jsou spojeny v poměru 20:1 pro vytvoření standardizované směsi farmaceutické kvality s označením Flower Pollen Extract G63™.

Složení dávka 2 tablety RHP*
Graminex™ Flower Pollen Extract G63™ (koncentrovaný extrakt z žitných pylových zrn Secale Cereale L)
500 mg
**

** Referenční hodnota není stanovena

Dávkování

Denní dávka 1–3x denně 2 tablety (odpovídá 500 až 1500 mg denně). Extrakt z žitných pylových zrn je dobře snášen a je možné ho používat i dlouhodobě.

Upozornění

Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí! Nepřekročit doporučené denní dávkování! Není určeno jako náhrada pestré stravy! Skladujte v suchu při teplotě do 25°C.

Balení 

100 tablet

graminex polenal forte prostata
Hmotnost 0.050 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Doporučené produkty

polenal-forte-graminex-flower-pollen Polenal Forte, Graminex Flower...

495,00 

Skladem