Polenal Forte™

s Graminex™ Flower Pollen Extract G63™
doplněk stravy na podporu funkci prostaty

Doplněk stravy na prostatu Polenal Forte™ obsahuje patentovaný extrakt Graminex™ Flower Pollen Extract G63 (extrakt z žitných pylových zrn). Na rozdíl od ostatních extraktů, nejsou při metodě extrakce použity látky, které v konečném produktu zůstávají. Extrakt nese označení non-sovent (bez přísad a rozpouštědel).

Graminex Flower Pollen Extract G63™ je standardizovaný produkt, který splňuje přesné specifikace pro obsah fytosterolů a aminokyselin v každé tabletě. Je vyroben použitím vodou rozpustného extraktu G60™ Flower Pollen Extract a v tucích rozpustných částic žitných zrn, s názvem GFX™ Flower Pollen Extract, patentované látky od Graminex USA. Extrakt G60™ obsahuje standardizovanou část aminokyselin a extrakt GFX™ obsahuje standardizovanou část fytosterolů. Tyto dvě složky jsou spojeny v poměru 20:1 pro vytvoření standardizované směsi farmaceutické kvality s označením Flower Pollen Extract G63™.

Složení dávka 2 tablety RHP*
Graminex™ Flower Pollen Extract G63™ (koncentrovaný extrakt z žitných pylových zrn Secale Cereale L)
500 mg
**

** Referenční hodnota není stanovena

Dávkování

Denní dávka 1–3x denně 2 tablety (odpovídá 500 až 1500 mg denně). Extrakt z žitných pylových zrn je dobře snášen a je možné ho používat i dlouhodobě.

Upozornění

Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí! Nepřekročit doporučené denní dávkování! Není určeno jako náhrada pestré stravy! Skladujte v suchu při teplotě do 25°C.

Balení 

100 tablet

graminex polenal forte prostata
Hmotnost 0,050 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Mohlo by se vám také líbit...