S obsahem Pylopass™, Lactobacillus reuteri
100 mg na 1 kapsli

ProHelico od Herba medica obsahuje bakteriální kulturu Lactobacillus reuteri pod patentovaným názvem Pylopass™.

Lactobacillus reuteri je bakterie mléčné kyseliny patřící k původním bakteriím vyskytující se u lidí a zvířat. Jedná se o tyčinkovitou, nesporotvornou bakterii.

Helicobacter pylori je bakterie ve tvaru šroubovice, která kolonizuje žaludek. Tato bakterie je nyní známá jako hlavní příčina vředů a gastritidy. Předpokládá se, že 50% světové populace je infikováno touto bakterií, častěji v rozvojových zemích, kde je infikováno až 90% lidí.

Co je Pylopass™

Pylopass™ je kultura Lactobacillus reuteri (DSM 17648) obsahující ≥ 1 x 10 ^ 11 inaktivovaných buněk na 1 gram. Pylopass je patentovaná látka, doplněk stravy, vhodný pro udržení zdraví trávicího traktu, který je vhodný při výskytu Helicobacter pylori v žaludku. Pylopass™ byl vybrán ze 700 kmenů divokého typu druhů Lactobacillus pro schopnost působit jako antagonista Helicobacter pylori.

Složení 1 kapsle RHP*
Pylopass™ (Lactobacillus reuteri DSM 17648)
100 mg
**

** Referenční hodnota není stanovena

Dávkování

1-2 kapsle denně, 15 minut před jídlem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy! Ukládat mimo dosah dětí! Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Vhodné pro vegetariány a vegany. Neobsahuje lepek, gluten a kasein.

Skladování

Po otevření uchovat na chladném místě při teplotě 5-24º C.

´herba medica prohelico-pylopass
Hmotnost 0,150 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.