Doplněk stravy

Koxamin je unikátní přírodní zdroj vápníku z červených řas Irského moře – Lithothamnion Calcareum. Koxamin je bohatý přírodní zdroj vápníku a dalších 74 mikroelementů a minerálů – hořčík, síra, železo, fosfor, měď, jód, bór, zinek, selen.

  • ✔ Přírodní vápník z mořských řas je lépe využitelný organismem, než vápník v mléčných produktech.
  • ✔ Přírodní zdroj vápníku z červených řas Irského moře.
  • ✔ Pozitivně ovlivňuje stav kůže, vlasů a nehtů.
  • ✔ Koxamin pozitivně ovlivňuje nervový systém.

Co je Koxamin?

Koxamin je přírodní zdroj bioaktivního vápníku. Je to unikátní multiminerální produkt obsahující vápník zcela rostlinného původu. Vyrábí se z kalcifikovaných červených mořských řas Lithothamnion calcareum. Tento druh řas rostou v určitých oblastech okolo čistých břehů jihozápadního Irska, v hloubce 10 – 20 metrů.  Životní cyklus řas je 4 až 5 roků. Za tuto dobu řasy absorbují velké množství minerálů z moře. Vápník získaný z řas Lithothamnion calcareum, je o 20 % více využitelný organismem, než vápník v mléčných produktech.

Koxamin obsahuje 34 % vápníku a více jak 74 mikroelementů a minerálů – magnézium (2,5 %), bór, měď, zinek, selen a jiné. Koxamin má pozitivní vliv na pohybový aparát, pozitivně ovlivňuje svalovou únavu u aktivně sportujících. Příznivě ovlivňuje nervový systém, zlepšuje stav kůže, vlasů a nehtů.

Složení

1 tableta obsahuje 1000 mg Lithothamnium Calcareum

Dávkování

1 tableta 1-2x za den.

Balení

60 tablet

Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy! Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Nevhodné pro osoby se zvýšenou citlivosti na jednotlivé složky.

Prodávající

ELANATURA s.r.o.

Hmotnost 0,150 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.