doplněk stravy

Výrobek od Natures Aid Vitamín D3 pro děti ve formě kapek byl speciálně vyvinut pro kojence a děti, kojené mateřským mlékem. Je určen pro děti a kojence ve věku od 1 měsíce do 5 let.

Použití

Vitamín D3 pro děti a kojence od 1 měsíce a děti do 5 let. Jedna dávka 1 ml obsahuje 10 μg (400iu) vitamínu D3. Nakapat 1ml na dudlík nebo bradavku matky a nechat dítě sát po dobu 30 sekund nebo smíchat s jídlem. Výbor České pediatrické společnosti konstatuje, že Vitamín D3 kapky od Natures Aid je vhodnou alternativou pro terapií vitamínem D u dětí a kojenců.

Složení v dávce 0,5 ml

Vitamín D3 10 μg (400 iu)

Složení

Střední nasycené triacylglyceroly (frakcionovaný kokosový olej), Vitamin D3 (cholekalciferol).

Dávkování

Užívat jednou denně 1ml. Nepřekročit doporučené dávkování.

Upozornění

Není vhodné pro kojence, kteří konzumují 500 ml nebo více umělého mléka denně a kojence ve věku nižším než 1 měsíc, pokud nejsou pod lékařským dohledem!

Ukládat mimo dosah dětí! Nepřekročit doporučené denní dávkování! Není určeno jako náhrada pestré stravy! Bez obsahu sladidel, konzervačních látek, laktózy, lepku a droždí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Není nutné udržovat v chladu.

Hmotnost

50 ml (odchylka +/- 5 g)

Výbor České pediatrické společnosti prohlašuje, že doplněk stravy Vitamin D3 kapky (Natures aid), je vhodnou alternativou pro terapií vitamínem D u dětí ve věku od 1 měsíce do 5 let, s vyjímkou kojenců mladších 1 měsíce.

Výrobce

Natures aid, Velká Británie

Hmotnost 0,080000 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.